Kurumsal - pure home

İçeriğe git

Ana menü:

 
Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan UYGAR Group, 2010 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı olan purehome ve mamahome markalarını da bünyesinde barındıran Uygar Group, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Tekstilin yanı sıra inşaat, gayrimenkul ve enerji olmak üzere 4 farklı sektörde faaliyet gösteren Uygar Group ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Uygar Group’un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Uygar Group’un, Qatar, Umman, Bulgaristan, Rusya gibi ülkelerde büyük küresel oyuncularla işbirlikleri ve ortaklıkları bulunmaktadır.

Uygar Group’un yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Uygar Group, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.
Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Uygar Group, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Uygar Group standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön